• EN
  • ساعت : ۱۳:۸:۵۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ 
  • تعداد بازدید : 31
  • کد خبر : ۳۱۱۱
نشست خبری در شهرداری گنبدکاووس
نشست صمیمی شهردار و رئیس شورای شهر گنبدكاووس با اصحاب رسانه
نشست صمیمی شهردار و رئیس شورای شهر گنبدکاووس با اصحاب رسانه در محل شهرداری این شهر برگزار شد.


سید علی اصغر موسوی در ابتدا با اشاره به اینکه کارمند شهرداری گنبدکاووس است و در شش سال ابتدایی از ۲۷ سال سابقه کاری خود، به عنوان کارشناس فنی در این شهرداری مشغول به فعالیت بوده گفت: در حال حاضر ۲۱ سال مستمر در شهرهای مختلف استان گلستان، توفیق خدمت گذاری در کسوت شهردار را دارم و اینک خدا را شاکر هستم که بتوانم در خدمت شهر و زادگاه خودم گنبد کاووس باشم. 
موسوی از اضافه شدن سازمان های این شهرداری خبر داد و تصریح کرد: با تصویب مصوبه اضافه شدن سازمان های فرهنگی و ورزشی، سرمایه‌گذاری توسعه اقتصادی و عمران و نوسازی در وزارت کشور، تعداد سازمان‌های شهرداری گنبدکاووس به پنج مورد خواهد رسید‌. 
وی با بیان اینکه سیاسی کاری در شهرداری گنبدکاووی جایی ندارد، گفت: شعار ما عدالت محوری در ارائه خدمات و شایسته سالاری در تصدی پست های شهرداری است.
موسوی همچنین طی اعلام خبری اظهار کرد: پروانه فعالیت تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس صادر شد.
وی از صدور مجوز و پروانه فعالیت برای باشگاه والیبال شهرداری گنبدکاووس پس از سه سال فعالیت خبر داد و افزود: با این اقدام از این پس شهرداری می‌تواند به شکل قانونی تیم‌داری کند.
پرویز ناصری رئیس شورای شهر گنبد کاووس نیز در این مراسم طی صحبت های خود با اشاره به فرایند انتخاب شهردار در این شورا، اظهار کرد: حدود ۲۰ روز قبل از اینکه دوره جدید شورای شهر آغاز شود، با اعضای شورا نشست هایی داشتیم و در رابطه با چگونگی انتخاب شهردار تبادل نظر انجام شد. 
وی افزود: در رابطه با انتخاب شهردار آیتم هایی را در نظر گرفته بودیم، و ۴۰ گزینه برای انتخاب شهردار وجود داشت که از این تعداد، ۱۸ نفر حائز شرایط ما بودند. 
ناصری ادامه داد: طبق مصاحبه با این ۱۸نفر، که برنامه های بلند مدت و کوتاه مدت خود را ارائه می دادند و از رزومه خود می گفتند ما امتیاز هایی را به افراد اختصاص دادیم که آقای موسوی در خروجی این نشست ها بیشترین امتیازها را داشتند‌. 
وی اضافه کرد: آقای موسوی به دلیل اینکه کارمند رسمی شهردای گنبدکاووس بودند، از همان ابتدا ابلاغ سرپرستی را برای وی صادر کردیم و به همین دلیل وقفه ای در انجام کار ها نداشتیم.

روابط عمومی شهرداری
وشورای اسلامی شهر گنبد کاووس

منبع خبر
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر گنبد کاووس
امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0